RU

Залізничники збільшили вантажоперевезення майже на 10%

16.04.2010, 15:30

У першому кварталі 2010 року порівняно з відповідним періодом минулого року на 9,8% зросли обсяги перевезення вантажів залізничним транспортом України. Також вдалося стабілізувати обсяги транзитних вантажів. Про це повідомив генеральний директор "Укрзалізниці" Михайло Костюк під час робочої поїздки на Придніпровську залізницю.

Як повідомляє прес-служба Міністерства транспорту і зв'язку України, М.Костюк повідомив, що протягом січня-березня цього року залізниці України загалом перевезли 95,5 млн. тонн вантажів. Зокрема у внутрішньому сполученні перевезено 49,7 млн. тонн (понад 3,5%), імпорт становив 7,6 млн. (понад 90,8%), експорт - 26,3 млн. (понад 17,6%), транзит - 11,9 млн. (менше 6%).

Основу внутрішнього вантажопотоку становили кам'яне вугілля, нафта і нафтопродукти, і марганцевий залізняк, кольорові і чорні метали, хімікати, лісові вантажі, зерно і продукти помелу, будівельні матеріали, кокс, лом чорних металів, хімічні та мінеральні добрива.

Серед експортних вантажів переважали кам'яне вугілля і марганцевий залізняк, чорні метали і будівельні матеріали, зерно і продукти помелу.

Серед транзитних - нафта і нафтопродукти, хімічні і мінеральні добрива, кам'яне вугілля, і марганцевий залізняк, чорні метали і хімікати.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини