RU

Забудовники просять Нацбанк зупинити прийдешню кризу

23.09.2008, 14:33

Криза на будівельному ринку України може запобігти тільки удосконаленню механізмів і збільшенню обсягів фінансування. У зв'язку з цим галузева асоціація просить Нацбанк направити кошти тим забудовникам, які мають у них гостру потребу. Про це під час круглого столу на тему "Ринок первинної нерухомості: прогнози і перспективи 2008-2009 роки" заявив голова Ради директорів холдингу "Слав-Инвест" Мілан Паєвич.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М. Паєвич зазначив, що якщо банки не відновлять фінансування дизайнерських проектів вже найближчим часом, гостра криза може охопити первинний ринок нерухомості. На його думку, в умовах, що склалися зможуть вистояти ті гравці будівельного ринку, які отримають достатнє фінансування для реалізації всіх початих проектів.

"В умовах фінансових ускладнень вистоять великі девелоперскі компанії - ті підприємства, які будуть унаслідок високого іміджу підтримані українськими банками, а також компанії, що вийшли на IPO, які не можуть дозволити собі не завершити початі проекти, і компанії, які будуть перекуплені російськими або іншими іноземними інвесторами", - вважає М. Паєвич.

За його словами, Українська будівельна асоціація для запобігання кризі на будівельному ринку закликає НБУ активізувати фінансування будівельного ринку. "Ми хочемо примусити НБУ виділити із запасних ресурсів інтервенцію через комерційні банки будівникам, які гостро потребують отримання кредитів на будь-яких умовах", - наголосив М. Паєвич.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини