RU

Заборона на виїзд за кордон. Українців хочуть карати за несплату податків

09.09.2020, 18:08
Заборона на виїзд за кордон. Українців хочуть карати за несплату податків - Фото
Ілюстративне фото: прес-служба ДПСУ

У Верховній Раді 8 вересня зареєстрований законопроект №4075, що передбачає введення заборони на виїзд за кордон для українців за несплату податків і зборів. Про це повідомляється на сайті парламенту.

Автор проекту закону - депутат від Слуги народу Дар'я Володіна.

Вона пропонує доповнити відповідною нормою статті 6 закону "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України".

Йдеться про те, що право громадянина України на виїзд з країни може бути тимчасово обмежене у разі його ухилення від виконання покладених судом зобов'язань зі сплати не тільки аліментів, але й підвищення податків, зборів, єдиного соціального внеску (ЄСВ).

Заборона на виїзд буде діяти до погашення відповідної заборгованості.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що його прийняття сприятиме підвищенню відповідальності платників податків, а також стимулюватиме їх до своєчасного виконання фінансових зобов'язань.

Після того, як даний проект закону був зареєстрований в Раді 8 вересня, вже 9 вересня він був направлений на розгляд профільного парламентського комітету.

  • У грудні 2019 року стало відомо про те, що до Єдиного реєстру боржників (ЕРБ) за минулий рік потрапило понад 1,7 млн ​​українців.
  • У червні 2020 року у Верховній Раді був зареєстрований законопроект №3613, що передбачає введення заборони на виїзд за кордон для боржників з оплати житлово-комунальних послуг.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

Виктор Рясной
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини