RU

Заборгованість із зарплат в Україні досягає 1,525 млрд.

10.03.2009, 15:23

Заборгованість із виплати заробітної плати в Україні досягає 1,525 млрд. Про це заявив під час брифінгу в Секретаріаті Президента заступник глави Секретаріату Роман Безсмертний.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Президента України, складну соціально-економічну ситуацію в країні заступник глави Секретаріату підтвердив статистичними даними, згідно з якими зростає заборгованість із виплати заробітної плати - зараз вона досягає 1,525 млрд.

"71% з цієї заборгованості - на діючих, активних підприємствах. У них не вистачає коштів на виплату зарплати, і причина тут одна - зростання неповерненого ПДВ", - сказав Р.Бессмертний. Ще більш симптоматичним він назвав зростання заборгованості за спожитий газ і енергоресурси загалом. "В рамках чинного бюджету вирішити цю проблему я наразі не бачу можливості", - відзначив заступник Голови Секретаріату.

У зв'язку з ситуацією, що склалася, Р.Бессмертний наголосив, що зміни до державного бюджету потрібно внести якомога швидше, оскільки ситуація в обласних бюджетах гіршає. "Що пізніше буде внесено зміни, то складніше буде долати проблеми в регіонах", - додав він.

Роман Безсмертний: біографія і добірка новин>>>

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини