RU

Заарештований трубопровід з Росії отримав нового управителя

16.04.2021, 15:51
Заарештований трубопровід з Росії отримав нового управителя - Фото
Сховища ПрикарпатЗахідтранс (Фото – пресслужба ПрикарпатЗахідтранс)

Новим управителем української ділянки нафтопродуктопроводу "Самара-Західний напрямок" буде Укртранснафта. Таке рішення прийняв тендерний комітет Національного агентства з розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), повідомляє пресслужба агентства.

Власником Укртранснафти є НАК "Нафтогаз". Повідомляється, що Укртранснафта відповідає встановленим критеріям і запропонувала вигідні економічні умови. Крім неї в конкурсі брало участь лише ТОВ "ПрикарпатЗахідтранс", яке управляло трубопроводом до арешту.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

У АРМА відзначили, що за рішенням Вищого антикорупційного суду ПрикарпатЗахідтранс заборонено використовувати або розпоряджатися трубопроводом.

Тепер в АРМА планують оцінити активи і підписати договір з Укртранснафтою.

У Укртранснафті очікують, що річний дохід від управління активом складе 29 млн грн. Очікувані надходження до держбюджету від діяльності трубопроводу –  2,5 млн грн.

Українська ділянка нафтопродуктопроводу Самара-Західний напрямок має протяжність близько 800 км. Він призначений для прокачування дизельного палива з Росії та Білорусі для України і транзиту до Європи. До 23 лютого його експлуатувала ТОВ "ПрикарпатЗахідтранс". Власниками компанії є білоруський бізнесмен  Микола Воробей і громадянин Німеччини Анатолій Шефер. Шефера пов'язують з оточенням  Віктора Медведчука. Сам Медведчук заперечує зв'язок з трубопроводом і постачання нафтопродуктів в Україну.


Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини