RU

За сім місяців економіка України зросла на 2%, - Азаров

22.08.2012, 11:24
За сім місяців економіка України зросла на 2%, - Азаров - Фото
Микола Азаров

За сім місяців поточного року зростання ВВП в Україні склало 2%. Про це повідомив сьогодні, відкриваючи чергове засідання уряду, прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Попередня оцінка валового внутрішнього продукту України за січень-липень поточного року засвідчила зростання ВВП на 2%. Це непогано, враховуючи кризу в єврозоні, одному з головних наших ринків збуту. В той же час, цього очевидно недостатньо для значного поліпшення життя в Україні" , - зазначив Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Прем'єр також повідомив, що, за даними Державної служби статистики, в липні в порівнянні з червнем промисловість дала продукції на 3% більше. За словами Азарова, зростання відбулося в основному за рахунок видобувної промисловості та виробництва електроенергії, але виявилися проблеми в металургії та машинобудуванні.

Азаров доручив профільним міністрам звернути увагу на це і розробити заходи з підтримки цих галузей. "Ми повинні енергійно відкривати нові ринки для наших товарів і одночасно відкривати можливість українського ринку для іноземних інвесторів", - сказав він.

Нагадаємо, за даними Держстату, у другому кварталі 2012 року зростання ВВП України склало 3%.

Досьє на Миколу Азарова

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини