RU

З чиновниками - любителями дорогих авто розбереться прокуратура

02.12.2011, 10:48
З чиновниками - любителями дорогих авто розбереться прокуратура - Фото
91e2bafa2fec85c852c9ba1bf3bc0b7a.jpg
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України в ході перевірки виявило факти порушень законодавства при закупівлі легкових автомобілів органами влади та державними підприємствами. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Міністерством виявлено, що останнім часом були здійснені неправомірні закупівлі легкових автомобілів за цінами, які перевищують встановлені постановою Кабміну "Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок державного і місцевих бюджетів" граничні суми витрат.

Зокрема, державне підприємство ТЕЦ-2 Есхар після проведення двічі в червні-жовтні 2011 року відкритих торгів, що не відбулися, здійснило закупівлю в одного учасника BMW X5 в ТОВ Баварія Моторс на загальну очікувану вартість 800 тис.грн.

Згідно зі змінами до Закону "Про здійснення державних закупівель", які вступили в силу 03.10.2011, Мінекономіки, як уповноважений орган у сфері державних закупівель, не здійснює узгодження закупівель в одного учасника.

ВП Рівненська АЕС ДП НАЕК Енергоатом в листопаді 2011 року за результатами проведення відкритих торгів уклала договір з ТОВ Автоконцепт на придбання автомобіля Toyota Land Cruiser 200 на очікувану вартість 799830 грн.

Управлінням капітального будівництва Донецької міськради в листопаді 2011 року за результатами проведення відкритих торгів укладено договір з ТОВ Триол-Авто про закупівлю Passat Limousine B7 вартістю 323620 грн.

КП Управління автомобільних доріг Житомирської міськради в листопаді 2011 року за результатами проведення відкритих торгів укладено договір з ТОВ СтарКар автомобіля Toyota Highlander вартістю 435000 грн.

"Відповідно до вимог зазначеної постанови, вартість легкових автомобілів для керівників органів місцевого самоврядування, бюджетних установ і організацій не може перевищувати 60 тис. грн. При цьому, керівники центральних та місцевих органів виконавчої влади мають забезпечити включення до контрактів з керівниками державних підприємств, що знаходяться в сфері їх управління, умов для дотримання граничних сум витрат, затверджених постановою", - відзначають в Мінекономіки.

Матеріали, підготовлені за результатами перевірки, міністерство передало в Генеральну прокуратуру України для вжиття заходів згідно з чинним законодавством.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини