RU

З 27 травня в Україні буде введено новий графік руху потягів

03.05.2012, 16:50
З 27 травня в Україні буде введено новий графік руху потягів - Фото
13feec17c2e709a4e5285d9598feb8c7.jpg
З 00 годин 00 хвилин 27 травня 2012 року буде введений в дію новий графік руху потягів на 2012-2013 роки. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції заступник генерального директора Укрзалізниці Ігор Гладких.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Гладких зазначив, що в новому графіку руху розроблено розклад для 298 пар потягів. З них 156 - у внутрішньому сполученні, 125 - з країнами СНД та 17 - з країнами Заходу. За його словами, в новому графіку на основних напрямках руху сконцентровані потяги денного сполучення, у тому числі і швидкісні. Гладких підкреслив, що близько 30 пар потягів, порівняно з чинним графіком, будуть скасовані. Разом з тим, він запевнив, що Укрзалізниця буде більш раціонально використовувати вагони для забезпечення пасажироперевезень на найбільш затребуваних напрямках.

Гладких підкреслив, що, порівняно з чинним сьогодні, в новому графіку руху середня маршрутна швидкість пасажирських потягів підвищена на 2,1 км/год, що дало можливість сім пар потягів перевести в категорію швидких. "У зв'язку з оптимізацією графіка руху і розвитком денного повідомлення, а також з метою розмежування руху вантажних і пасажирських потягів, змінено маршрут прямування 36 пар потягів. Таким чином, забезпечені перевезення на дільницях, за якими курсування потягів скасовано", - пояснив він.

Чиновник уточнив, що на курортних напрямках передбачена можливість курсування такої ж кількості поїздів, як і в нинішньому графіку. "У новому графіку призначено 70 пар літніх потягів, у тому числі 33 пари складом Укрзалізниці, і є можливість додатково призначити ще 20 пар поїздів", - сказав він. Гладких додав, що для забезпечення перевезень підготовлено та задіяно майже 4,6 вагонів, з яких близько 2 тисяч - з системою кондиціонування.

Він підкреслив також, що зараз новий графік проходить останні узгодження, і остаточно буде оприлюднений 24-25 травня. Тоді ж почнеться продаж квитків на потяги за новим графіком. Разом з тим, на ті потяги, новий розклад яких вже остаточно відомо, продаж квитків здійснюється вже зараз. "Для уникнення черг в пунктах продажу квитків буде відкрито 160 додаткових кас, з яких сім - пересувних, які будуть працювати влітку на березі Чорного моря", - підсумував заступник гендиректора Укрзалізниці.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини