RU

З 1 червня в Україні істотно зміняться митні правила

30.05.2012, 16:33
З 1 червня в Україні істотно зміняться митні правила - Фото
c4d389953e6edcec2ac3267a16730606.jpg
Цей документ змінить митне законодавство від спрощення процедури митного оформлення до надання митним органам більш широких повноважень при проведенні перевірок.

Як пише ЮРЛІГА, одним з найбільш прогресивних нововведень Митного кодексу хочеться назвати впровадження нового суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності - уповноваженого економічного оператора (УЕО). УЕО наділений можливістю використовувати спеціальні спрощення, як наприклад, можливість тимчасового зберігання товарів на своєму складі та випуску товар зі свого складу без пред'явлення його митному органу, можливість зняти митне забезпечення без дозволу митниці та здійснювати митний контроль в першочерговому порядку.

Разом з тим, привілей отримання статусу УЕО доступний далеко не всім, адже законодавець не має наміру надавати особливі преференції щодо спрощення митного контролю кожному. Статус уповноваженого оператора економічної діяльності буде доступний лише платоспроможним підприємствам, які протягом трьох років є суб'єктами ЗЕД, мають відповідну систему обліку товарів, за умови відсутності заборгованостей і фактів порушення митних правил. Однак і це ще не все. Платоспроможності й бездоганної митної історії недостатньо - бажання отримати статус УЕО спричинить за собою ретельні перевірки митними органами та проходження самооценочного анкетування.

Детальніше про нове митне законодавство читайте в матеріалі Обережно, новий Митний кодекс! 
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини