RU

З 3 серпня клієнти "Родовід Банку" отримають доступ до своїх депозитів

31.07.2009, 15:42

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко обіцяє, що вже з понеділка, 3 серпня, вкладники "Родовід Банку" матимуть можливість отримувати кошти зі своїх депозитів. Про це вона заявила сьогодні на зустрічі з 15 тис. вкладників проблемних банків.

За її словами, вже до кінця сьогоднішнього дня на всі рахунки вкладників банку будуть нараховуватися передбачені договорами відсотки, які до сьогодні не виплачувалися і не нараховувалися.

Крім того, з понеділка всі 226 банкоматів банку будуть відкриті, і вкладники зможуть знімати з них гроші без обмежень. "Починаючи з понеділка, ви зможете через відділення "Родовід Банку" знімати гроші, оскільки вони є в наявності", - сказала Ю.Тимошенко вкладникам.

Прем'єр-міністр заявила також, що уряд вжив заходів, щоби банк був надійним і громадяни могли без боязні довіряти свої кошти цьому банку. "Для того, щоб продемонструвати, що цей банк надійний і в ньому можна зберігати гроші, ми переведемо рахунки Кабінету Міністрів з виплати зарплати всім чиновникам в "Родовід Банк". Це ми зробимо з понеділка", - сказала вона.

Ю.Тимошенко нагадала, що уряд вніс до статутного капіталу банка 2,8 млрд.грн. і домовився з НБУ про додаткове рефінансування банку в розмірі 1,8 млрд.грн.

Досьє на "Родовід Банк" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини