RU

З 26 членів уряду України залишиться 17

09.12.2010, 17:45
З 26 членів уряду України залишиться 17 - Фото
431383ef7bbaadf69966dec398ce4d80.jpg

З 26 членів уряду України залишиться 17

Адміністративна реформа передбачатиме скорочення на 50% апарату Кабінету Міністрів України і на 30% - співробітників центральних органів державної влади. Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко у коментарі журналістам після засідання Комітету з економічних реформ при Президентові України.

"Кількість міністерств передбачається 16 (на сьогодні 20, - ред.). Отже, членів уряду буде всього 17 осіб", - повідомив С.Тігіпко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ. За його словами, відповідного указу Президента України ще немає, але документ може бути підписаний вже сьогодні-завтра.

"Я вважаю, що це абсолютно логічно, до цього у нас був такий період, коли незважаючи на зменшення населення у країні, незважаючи на те, що якість влади не поліпшувалася, ми постійно збільшували кількість працюючих. Наприклад, 10 років тому в Кабміні було 600 співробітників, а зараз 1200. Тому, безумовно, такі скорочення треба робити", - наголосив С.Тігіпко.

Сьогодні під час засідання комітету Президент України Віктор Янукович наголосив: "Фінанси повинні використовуватися ефективно, для розвитку суспільства, для забезпечення справедливого розподілу між людьми у нашій країні. Всього цього раніше не робилося. Тому давайте сьогодні ми зробимо черговий крок разом у майбутнє для створення ефективної системи влади, поборемося з корупцією за рахунок дерегуляції, за рахунок адміністративної реформи оптимізуємо державні фінанси, які йдуть на утримання міністерств і відомств".

Нагадаємо, цього тижня глава держави підготував проект указу "Про систему центральних органів виконавчої влади", яким в Україні ліквідується 40 державних структур.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини