RU

"ЮВЕЛІР ЕКСПО УКРАЇНА" - провідна професійна виставка України

14.04.2009, 09:30

на правах реклами

14 травня 2009 року у найбільшому виставковому центрі України "КиївЕкспоПлаза" відбудеться довгоочікуване свято краси та розкоші - 17 міжнародна виставка "Ювелір Експо Україна 2009". Організатори виставки - АТ "Київський міжнародний контрактовий ярмарок" та Асоціація ювелірів України - зберуть під одним дахом всіх лідерів ювелірної галузі.

"ЮВЕЛІР ЕКСПО УКРАЇНА" - найбільша професійна виставка України ювелірного напрямку, одна з лідируючих в країнах Європи та СНД. Сьогодні "ЮВЕЛІР ЕКСПО УКРАЇНА" - єдина українська ювелірна виставка, якій присвоєно статус "Захід схвалений UFI (Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії)", що є беззаперечним доказом її світового визнання.

Виставка є ідеальною платформою для заяви про присутність на ринку молодих фірм і зміцнення позитивного іміджу досвідчених компаній. Участь у виставці забезпечить компаніям можливість заявити про свій статус на ринку через пряме спілкування з професійною аудиторією, дізнатися про потреби споживачів, обмінятися досвідом.

Кожна виставка "ЮВЕЛІР ЕКСПО УКРАЇНА" притягує увагу своєю особливою атмосферою вишуканості та стилю. Учасники відзначають не лише високий професіоналізм організаторів, але і їх добре, дбайливе, дружнє ставлення до кожного експонента.

Виставка позиціонує себе на ринку не лише як надійний захід, де зустрічаються продавці з покупцями, тут концентруються кращі ідеї, зароджуються творчі плани, відкриваються таланти, адже сфера виготовлення прикрас з дорогоцінних металів знаходиться у постійному пошуку та розвитку. Показати своє бачення світу художники-ювеліри зможуть взявши участь в 9 Всеукраїнському конкурсі на кращий ювелірний дизайн. А студенти кращих художніх учбових закладів завдяки конкурсу зможуть реалізувати свої творчі задуми та проекти. Переможці конкурсу будуть нагороджені грошовими призами та дипломами. Експозицію ескізів, представлених на конкурс, відвідувачі "Ювелір Експо Україна 2009" зможуть оглянути протягом всіх днів роботи виставки.

Новинкою виставки стане "Галерея ексклюзивних виробів", яка буде представлена окремою експозицією. В одному місці одночасно будуть зібрані ексклюзивні вироби ювелірних компаній, які дбають про свій імідж і прагнуть якомога яскравіше продемонструвати свою продукцію. Кожен з виробів, що буде представлений в галереї, відрізнятиметься оригінальністю композиції і дизайнерським рішенням. Компанії продемонструють широкому загалу свої шедеври, заявивши при цьому про конкурентоспроможність своєї продукції. Здорова конкуренція між виробниками піде на користь в розвитку творчого потенціалу ювелірів. Вироби, що будуть представлені в галереї, без перебільшення можна назвати унікальними і неповторними. Придбати один чи декілька з таких виробів відвідувачі зможуть безпосередньо на виставці. Як відомо ексклюзивний виріб – надійний вклад коштів.

Від учасників виставки можна буде дізнатися про нові перспективні технології у виготовленні ювелірних виробів. Всі бажаючі на власні очі зможуть ознайомитися з експозиціями обладнання, інструментів, витратних матеріалів для ювелірного виробництва і обробки каміння, торговим та демонстраційним обладнанням, упаковкою на спеціалізованій виставці "Ювелір Маш Експо 2009".

Ще один цікавий захід, що не залишить байдужими цінителів світу моди, відбудеться разом з "Ювелір Експо Україна 2009". Це спеціалізована виставка "Салон аксесуарів та модних прикрас 2009". Тут бажаючі зможуть насолодитися приємною атмосферою, придбати цікаві речі для себе і свого дому. Оригінальність, глибина, досконалість - невід'ємні складові справжнього мистецтва створення аксесуарів, а високий сучасний дизайн прикрас вразить уяву як звичайної людини, так і шанувальників високоякісних виробів.

Вже не довго залишилось чекати початку цих яскравих заходів, які щоразу збирають під одним дахом стількох шанувальників краси, багатства і розкоші. Їх популярність пояснюється тим, що кожен може знайти тут те, що йому потрібно. Для учасників – це ідеальне місце для ділових зустрічей з колегами, партнерами та покупцями. А відвідувачі можуть підібрати гарні подарунки собі та своїм рідним і близьким. Окрім того, виставка дає імпульс і заряджає творчою енергією всіх її учасників, народжуючи нові шедеври ювелірного мистецтва. Беззаперечно, за роки існування заходу у нього з'явились постійні відвідувачі та покупці.

Не пропустіть можливість представити свою продукцію на виставці та заявити про свій статус на ринку. Приєднуйтесь до світу розкоші та краси - "Ювелір Експо Україна 2009"!

Офіційне відкриття виставок "ЮВЕЛІР ЕКСПО УКРАЇНА 2009", "ЮВЕЛІР МАШ ЕКСПО 2009", "САЛОН АКСЕСУАРІВ ТА МОДНИХ ПРИКРАС 2009" відбудеться 14 травня 2009 року о 12-00 у ПЕРШОМУ павільйоні ВЦ "КиївЕкспоПлаза" (м.Київ, вул. Салютна, 2-б, ст. м. "Нивки").

Години роботи виставок: 14 травня – з 12:00 до 19:00;
15-16 травня – з 10:00 до 19:00;
17 травня – з 10:00 до 17:00.

З питань щодо участі у виставці ми радимо звертатися в Дирекцію виставки "ЮВЕЛІР ЕКСПО УКРАЇНА", тел. (044) 461 9343, 4906219, 4906221.

Для отримання безкоштовного запрошення на відвідування виставки необхідно зареєструватись на сайті www.jewellerexpo.kiev.ua.

Для отримання акредитаційної форми радимо звертатися до дирекції реклами та PR за тел. (044) 461-9344, [email protected].

Виставковий бізнес, маркетинг: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини