RU

Ющенко: ЖКГ слідує логіці банкрутства держави

26.03.2009, 14:20

Президент Віктор Ющенко вважає, що український комунальний сектор в плані енергозбереження слідує логіці банкрутства держави. Про це він заявив, відкриваючи нараду з питань забезпечення ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Ющенко звернув увагу на те, що в плани водопостачання комунального сектора включено 29% втрат води при її постачанні кінцевому споживачу. Реально в мережах втрачається близько 33% води. "Враховуючи те, що на це ми витрачаємо кожний третій кубометр газу, який ми закуповуємо в Росії, це логіка банкрутства держави... Таку політику ми не маємо права продовжувати", - сказав він, додавши, що обсяги втрати теплової енергії в середньому складають близько 15%.

Крім того, глава держави підкреслив, що на 199 тис. 525 будівель, які знаходяться у власності центральних і місцевих органів державної влади, припадає всього 38 тис. лічильників. В. Ющенко вважає, що за такої політики держава завжди буде дорогою, і її ресурс на виплату зарплат, пенсій, інших соціальних позицій завжди буде органічний.

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>
ЖКХ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини