RU

Ющенко завтра займеться оздоровленням "Нафтогазу"

10.06.2009, 14:25

У четвер, 11 червня Президент України Віктор Ющенко проведе нараду щодо оздоровлення НАК "Нафтогаз України". Про це на брифінгу в Секретаріаті Президента України повідомила пресс-секретар глави держави Ірина Ваннікова.

"Під час наради буде проаналізовано фінансовий та інші аспекти діяльності НАК як основного постачальника енергетичних ресурсів українському населенню і монопольного транзитера російського газу європейським споживачам", - повідомила І.Ваннікова, яку цитує прес-служба Президента України.

За словами І.Ваннікової, враховуючи критичне фінансове становище компанії, глава держави вважає одним з першочергових економічних завдань невідкладне реформування і оздоровлення компанії і енергетичного ринку України загалом.

"Президент чекає, що уряд протягом 30 днів розробить відповідний план заходів із оздоровлення НАК "Нафтогаз України", - наголосила прес-секретар глави держави.

Нагадаємо, вчора Президент В.Ющенко заявив, що уряд має провести реформування енергетичного ринку і оздоровити фінансове становище НАК "Нафтогаз України" протягом найближчих 30-50 днів.

НАК "Нафтогаз України": біографія і добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини