RU

Ющенко закликав аграріїв не поспішати з продажем зерна

12.09.2008, 12:42

Президент України Віктор Ющенко закликає аграріїв не поспішати з продажем нинішнього врожаю зерна. Про це глава держави сказав, виступаючи сьогодні перед мешканцями села Водяники Золотоноського району Черкаської області.

Як пише УНІАН, В. Ющенко нагадав, що 48 млн. тонн зібраного зерна є рекордом за останні 17 років в Україні. Він також зауважив, що Україна має найвищий світовий стандарт: на одну людину зібрано одну тонну зерна.

При цьому Президент констатував, що у світі, навпаки, спостерігається підвищення цін на зерно через рекордно низькі запаси.

Тим часом він звернув увагу на те, що український уряд припустився багатьох помилок, застосувавши адміністративні методи на ринку зерна. Через це, за словами глави держави, Україна втратила $2,5 млрд., оскільки до травня існувала заборона на експорт зерна.

Водночас, Президент вважає, що сьогодні українському селянинові не варто поспішати продавати зерно, оскільки його ціна підвищуватиметься. Глава держави висловив думку, що треба через банківські установи, інші структури надати підтримку аграріям, щоб вони мали змогу зберігати це зерно. "Ми не маємо швидко розлучатися з цим урожаєм, тому що ціна буде кращою, більш високою", - зауважив Президент.

Також велику увагу у своєму виступі В. Ющенко приділив підвищенню ролі села, поліпшенню умов життя на селі. "Ми маємо зробити престижними не лише професію шахтаря, але й лікаря, вчителя, людини, яка працює на селі", - наголосив Президент.

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини