RU

Ющенко вважає, що в Україні виник запит на економічне лідерство

17.11.2008, 13:47

Криза змінила політичні пріоритети. В Україні виник запит на економічне лідерство, єдність, професіоналізм і компетентність. Про це йдеться в статті Президента України Віктора Ющенка, опублікованій 17 листопада в "Financial Times".

Як повідомляє прес-служба глави держави, В.Ющенко в своїй статті характеризує економічну ситуацію в країні і антикризові кроки, які були використані для подолання наслідків світової фінансової кризи на національну економіку.

"Україна змогла оперативно зреагувати на перші виклики фінансової кризи. Більше того, ми отримали шанс для економічних трансформацій і проведення структурних реформ. Як Президент, запевняю, що Україна не буде слабкою ланкою в світовій фінансовій і економічній системі", - йдеться у статті Глави держави.

Президент наголошує, що причинами економічних негараздів стали помилки урядової політики, що базувалася на популізмі, - зокрема, роздача грошей, яка в декілька разів збільшила інфляцію, особливо у другій половині 2008 року.

Водночас В.Ющенко переконаний: криза - це не тільки ризики для економіки і загрози для розвитку країни, а й нові можливості для економічних реформ і нові шанси для якісного економічного зростання.

"Прийнята антикризова програма надасть поштовх для корінних економічних і управлінських змін в Україні. Україна повинна вийти з кризи з цілковито новою якістю державного менеджменту і управління", - вважає він.

Крім того, глава української держави констатує, що у виборі шляхів виходу з політичної кризи в Україні можливі два варіанти - створення нової більшості в українському парламенті або проведення позачергових виборів.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Усе про фінансову кризу>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини