RU

Ющенко впевнений, що події навколо "Промінвестбанку" були "рейдерською атакою"

30.10.2008, 13:54

Президент України Віктор Ющенко впевнений, що ситуація навколо "Промівестбанку" була не інакше, як "рейдерською атакою", і вимагає негайної реакції з боку правоохоронних органів. Про це В.Ющенко заявив сьогодні під час зустрічі з Генеральним прокурором Олександром Медведько.

Як наголосив В.Ющенко, за наявною інформацією, події навколо "Промівестбанку" не мають "нічого спільного з фінансовою кризою". "Нам треба вносити ясність у те, як і ким руйнувався банк, для того, щоб знайти відповідь, як його врятувати", - зазначив Президент. "Прошу діяти тут дуже швидко", - наголосив глава держави.

У свою чергу, О.Медведько повідомив, що Генеральна прокуратура вже провела відповідні перевірки і порушила кримінальні справи за фактом доведення до банкрутства "Промінвестбанку" і за фактом розкрадення коштів банку.

Нагадаємо, раніше виконувач обов'язків голови Служби безпеки України Валентин Наливайченко також заявляв, що за матеріалами СБУ було порушено дві кримінальні справи за фактом спроб легалізувати і вивезти за кордон до 400 млн. грн. Крім того, СБУ запобігла вивозу ще 311 млн. грн.

Хроніка рейдерської атаки на "Промінвестбанк" >>>

Про українську боротьбу з кризою у статті "Віддача Тимошенко. Перше читання" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини