RU

Ющенко вимагає від НБУ "тримати" долар нижче за 8 грн.

22.12.2008, 13:20

Президент України Віктор Ющенко вимагає, щоб до кінця року курс гривні до долара був нижче восьми гривень. Про це сьогодні заявив журналістам перший заступник глави Секретаріату Олександр Шлапак.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О. Шлапак уточнив: "Ніяких економічних основ для того курсу, який ми маємо на сьогодні, в Україні немає. Президент наполягає, щоб Національний банк найближчим часом зробив оголошення про те, що його головною політикою до кінця цього року буде зменшення курсу гривні, який ми отримали на сьогоднішній день, менше ніж до восьми гривень".

За його словами, Президент чекає від НБУ звіту про ситуацію, що склалася на валютному ринку України. При цьому О. Шлапак наголосив, що до кризи попит на валюту в день становив $300-350 млн., а починаючи з 12 листопада перевищує $1 млрд.

Нагадаємо, тим часом зростання офіційного курсу долара в Україні зупинилося. Національний банк України встановив на понеділок, 22 грудня, курс американської валюти на рівні 787,8800 грн. за $100. Уповільнення зростання курсу спостерігається з п'ятниці, 19 грудня,

Ринок валюти, банківських металів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини