RU

Ющенко вірить, що Україна подолає економічну кризу

29.10.2008, 16:24

Президент України Віктор Ющенко переконаний, що Україна може подолати економічну кризу. Про це він заявив, під час виступу на щорічному міжнародному інвестиційному саміті Донецької області, який проходить з 29 по 31 жовтня в Донецьку.

"Я переконаний, що кризу ми подолаємо. Завжди кризу долали, і цю кризу подолаємо", - сказав Президент, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ з місця проведення саміту.

Глава держави зазначив, що проведення інвестиційного саміту в Донецькій області є дуже важливим моментом, оскільки жоден регіон не зміг би запропонувати таку різноманітність і таку кількість інвестиційних проектів, як Донецький. Він нагадав, що в рамках сьогоднішнього саміту представлено близько 300 інвестиційних проектів на загальну суму до $ 10 млрд.

Президент звернув увагу на те, що сьогоднішня криза в світовій економіці є не першою в історії. "Думаю, не треба бути великим пророком, щоб сказати, що це і не остання криза", - додав В.Ющенко. Він зазначив, що основним уроком, який Україна повинна винести – це те, що наша держава з цієї кризи повинна вийти сильнішою.

"Якщо ми будемо разом – ми краще впораємося з цією кризою", - заявив Президент. Для цього, на його думку, необхідно, щоб всі об'єдналися навколо цієї проблеми і напрацювали чіткий і зрозумілий план виходу з кризи. Тому, сказав В.Ющенко, сьогоднішній саміт є дуже актуальним. "Сьогоднішній діалог нам дуже потрібен для того, щоб ми відчули лікоть один одного, що ми професійні, і що ми це подолаємо", - додав Президент.

В.Ющенко сказав, що є оптимістом і бажає такого ж оптимізму всім учасникам форуму і віри в те, що є можливість подолати будь-які труднощі.

Раніше Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроект "Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи і про внесення змін до деяких законодавчих актів України", поданий Президентом України Віктором Ющенком. За таке рішення в середу проголосували 248 народних депутатів.

Про боротьбу Тимошенко з фінансовою кризою у матеріалі "Радість банкірів, гроза олігархів" >>>

Усе про фінансову кризу>>>

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини