RU

Ющенко схвалив приєднання України до "EUREKA"

14.10.2008, 17:47

Президент України Віктор Ющенко підписав прийнятий українським парламентом 1 жовтня 2008 року Закон "Про ратифікацію Заяви про членство України в Міжнародній європейській інноваційній науково-технічній програмі "EUREKA".

Заяву про членство України в програмі "EUREKA" підписано сторонами 9 червня 2006 року в Празі. Програма об'єднує європейські держави з метою сприяння проектам щодо співпраці в сфері наукових досліджень та інновацій. Очікується, що приєднання України до програми сприятиме реалізації транскордонних проектів за участю українських компаній, науково-дослідних організацій і університетів, які спеціалізуються в сфері інноваційних технологій.

Україна з членством у програмі "EUREKA" бере на себе фінансове зобов'язання платити вклади до бюджету Секретаріату програми "EUREKA", величина яких залежить від зміни розмірів і співвідношень ВВП членів програми, від обмінного курсу американського долара щодо євро, розмірів бюджетних витрат "EUREKA" тощо.

З цим документом, а також із усіма іншими нормативно-правовими документами українського законодавства можна ознайомитися в системах ЛІГА:ЗАКОН.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини