RU

Ющенко проти розширення функцій Аграрного фонду

27.03.2009, 15:09

Президент України Віктор Ющенко не підпише зміни до Держбюджету щодо фінансування НАК "Нафтогаз України" і аграрного фонду, якщо в Законі збережеться норма про те, що аграрний фонд повинен закуповувати дизельне паливо. Про це він заявив сьогодні, відкриваючи засідання РНБО.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, глава держави відзначив: "Я відразу хочу повідомити журналістам, урядові - я не підпишу Закон, який буде орієнтувати аграрний фонд займатися іншими питаннями, крім тих, які йому дозволяє Статут".

Також Президент розкритикував ідею закуповувати сільгосптехніку за рахунок коштів аграрного фонду. "Образливо сьогодні читати в матеріалах про те, що вже з понеділка аграрний фонд зобов'язаний купувати паливо, бензин. Вже пішли ініціативи, щоб за рахунок аграрного фонду техніку закуповувати. Я вже пережив це. У нас була держпрограма закупівлі комбайнів, яка до копійки лягла на плечі платників податків - нічого не повернули назад. Тепер формулюється інший підхід: накрасти кілька мільярдів гривень з чергової програми… Я не можу такі речі підтримувати", - сказав лідер нації.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України запропонує парламенту розглянути у вівторок, 31 березня, проект змін до Державного бюджету, який дозволить балансувати фінансове положення НАК "Нафтогаз України" і аграрного фонду.

Пізніше з критикою на адресу уряду виступили в Секретаріаті Президента. Там незадоволені пропозиціями Кабінету Міністрів щодо розширення функцій Аграрного фонду.

Агропромисловий комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини