RU

Ющенко просить переглянути постанови Кабміну щодо ринку ліків

02.12.2008, 16:07

Президент України Віктор Ющенко просить Кабінет Міністрів переглянути свої постанови щодо ринку ліків в Україні. Про це сьогодні на брифінгу повідомила заступник глави Секретаріату Президента Марина Ставнійчук.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами М.Ставнійчук, до Кабінету Міністрів і Секретаріату Президента звернулася Спілка підприємців фармацевтичної галузі Миколаївської і Херсонської областей, яка стверджує, що постанови уряду від 10 жовтня N827 і від 17 жовтня N837 і N905, пов'язані з регулюванням ринку ліків в Україні, не пройшли попереднього обговорення громадськості, аналізу фахівців фармацевтичного ринку і прийняті з порушенням цілого ряду законодавчих актів у сфері медицини і законів, які регулюють підприємницьку діяльність.

М.Ставнійчук повідомила, що ще 12 листопада під час наради з питань подолання фінансової кризи Президенту були передані відповідні документи. 28 листопада Президент звернувся до Кабінету Міністрів України, до Прем'єр-міністра України з проханням невідкладно розглянути звернення фармацевтів і вжити заходів з урегулювання проблем.

"Будемо сподіватися, що Кабінет Міністрів України вирішить ці питання. Зрозуміло, що якщо в короткий проміжок часу ці питання не будуть вирішені Кабінетом Міністрів України, то у Президента України є важелі впливу на ці питання, в тому числі шляхом припинення дії відповідних постанов Кабінету Міністрів України", - сказала М.Ставнійчук.

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини