Ющенко проігнорує прохання парламенту звільнити Стельмаха

29.12.2008, 14:19

Президент України Віктор Ющенко не збирається реагувати на прохання Верховної Ради України звільнити голову Національного банку України (НБУ) Володимира Стельма

Президент України Віктор Ющенко не збирається реагувати на прохання Верховної Ради України звільнити голову Національного банку України (НБУ) Володимира Стельмаха. Про це заявив перший заступник глави Секретаріату Президента, представник Президента в Кабміні Олександр Шлапак.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О. Шлапак відзначив, що Президент нормально співпрацює з В. Стельмахом як главою НБУ і вважає таку співпрацю на сьогодні об'єктивно необхідною. "Таким чином, Президент не має наміру реагувати на Постанову, прийняту Верховною Радою України. Якщо буде потреба в якихсь рішучих кроках, Президент це зробить, незважаючи на тиск Прем'єр-міністра або Верховної Ради. Всьому свій час", - сказав заступник глави Секретаріату.

Нагадаємо, у п'ятницю народні депутати від БЮТ запропонували Президентові України негайно внести у парламент подання про відставку глави НБУ В. Стельмаха.

Володимир Стельмах: біографія і добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами