RU

Ющенко поспілкувався з представниками ділових кіл Туреччини

28.10.2008, 14:05

Президент України Віктор Ющенко в Стамбулі провів зустріч із представниками ділових кіл Туреччини.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави держави, в рамках свого офіційного візиту до Турецької Республіки В.Ющенко зустрівся з головою ради директорів "Чукурова Груп" Мехметом Емін Карамехметом, головою ради директорів банку "Фінансбанк" Хосню М. Озегином і головою ради директорів холдингу "Догуш Груп" Ферітом Шахенком.

Головна тема зустрічі - перспективи розвитку українсько-турецьких економічних відносин, умови інвестування в економіку України тощо. Під час розмови Президент України запевнив, що наша країна успішно подолає негативні наслідки світової фінансової кризи. "Ми гідно впораємося з викликами світової фінансової кризи", - сказав він, додавши, що його негативний вплив переважно позначився не на банківській системі України, а на скороченні експорту, а значить - надходженні валюти.

Нагадаємо, "Чукурова Груп" спеціалізується на наданні банківських фінансових послуг у сфері комунікації і будівництва, автомобілебудування, металургії, туризму, а також володіє ЗМІ. В Україні холдинг представлений компанією "Туркселл", якій належить частка акцій мобільного оператора "Астеліт".


"Фінансбанк" - "Фіба Холдинг" в 2007 році заснував в Україні підприємство "Marka Ukraine LLC" і за 1,5 року інвестував в мережу цих торгових установ близько $6 млн. У майбутньому планує розширити свою мережу по регіонах України. Також має в Україні банк і компанію фінансових послуг.


"Догуш Груп" спеціалізується на будівництві, автопромисловості, надає банківські і фінансові послуги. Також працює в сфері туризму і медіа. В Україні компанія бере участь у будівництві залізнично-автомобільного мосту через Дніпро у Києві (вартість проекту - $750 млн.) і споруди термінала "D" в аеропорту "Бориспіль".

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини