RU

Ющенко попросить Раду невідкладно зайнятися рекапіталізацією банків

21.04.2009, 14:50

Президент України Віктор Ющенко попросить парламент невідкладно розглянути проект закону щодо рекапіталізації банків. Про це повідомив журналістам на брифінгу перший заступник глави Секретаріату Президента Олександр Шлапак.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Шлапак уточнив: "Уряд прийняв необхідну нормативну базу для того, щоб почати процедуру рекапіталізації... Прийнято постанову із визначенням переліку перших семи банків, які підпадають під рекапіталізацію. Буквально з сьогоднішнього дня починаються всі робочі процедури, необхідні для того, щоб уряд міг приступити до реалізації програми фінансового оздоровлення банків. Також ми узгодили проект закону, який буде направлений у парламент і в якому міститься низка норм, які допоможуть нам швидко і безболісно пройти цю процедуру. Президент вітає ці кроки і наполягає на найшвидшій реалізації необхідних кроків... Президент буде звертатися до парламенту з проханням невідкладно розглянути цей проект закону, що дозволить нам як можна швидше провести процедуру рекапіталізації української банківської системи".

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко на прес-конференції заявила, що Кабінет Міністрів України збирається рекапіталізувати шість банків - "Надра", "Укрпромбанк", "Родовід-банк", "Укргазбанк", "Імексбанк" і банк "Київ".

У цьому випадку уряд планує стати власником як мінімум 75%+1 акцій належних рекапіталізації банків.

Олександр Шлапак: біографія і добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>
Банки і банківські послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини