RU

Ющенко підписав антирейдерський закон

11.12.2009, 14:13

Президент України Віктор Ющенко підписав Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії протиправному поглинанню і захопленню підприємств" , прийнятий Верховною Радою 17 листопада 2009 року.

Зокрема за зазначеним законом вносяться зміни до Господарсько-процесуального кодексу, згідно з яким справи з позовів щодо обліку прав на цінні папери розглядаються господарським судом за місцем перебування емітента.

У закон про державну реєстрацію юридичних осіб і фізичних осіб підприємців вносяться зміни, згідно з якими підпис особи уповноваженої діяти від імені юридичної особи на реєстраційній картці і заяві про втрату (заміну) документів повинна бути засвідчена нотаріально або відповідною посадовою особою з печаткою цієї юридичної особи.

Також передбачено, що заміна свідчення про держреєстрації у зв'язку з його пошкодженням або втратою здійснюється протягом 2 робочих днів з дня надходження документів на заміну або опублікування повідомлення про втрату свідчення. Про заміну свідчення у зв'язку з його втратою або пошкодженням вноситься запис до єдиного державного реєстру.

Рейдерство: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини