Ющенко підписав антирейдерський закон

11.12.2009, 14:13

Президент України Віктор Ющенко підписав Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії протиправному

Президент України Віктор Ющенко підписав Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії протиправному поглинанню і захопленню підприємств" , прийнятий Верховною Радою 17 листопада 2009 року.

Зокрема за зазначеним законом вносяться зміни до Господарсько-процесуального кодексу, згідно з яким справи з позовів щодо обліку прав на цінні папери розглядаються господарським судом за місцем перебування емітента.

У закон про державну реєстрацію юридичних осіб і фізичних осіб підприємців вносяться зміни, згідно з якими підпис особи уповноваженої діяти від імені юридичної особи на реєстраційній картці і заяві про втрату (заміну) документів повинна бути засвідчена нотаріально або відповідною посадовою особою з печаткою цієї юридичної особи.

Також передбачено, що заміна свідчення про держреєстрації у зв'язку з його пошкодженням або втратою здійснюється протягом 2 робочих днів з дня надходження документів на заміну або опублікування повідомлення про втрату свідчення. Про заміну свідчення у зв'язку з його втратою або пошкодженням вноситься запис до єдиного державного реєстру.

Рейдерство: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Выборы в Беларуси"Уже народ, а не народишко!". Как выборы-2020 изменили Беларусь