RU

Ющенко назвав слабким Меморандум між Кабміном і металургами

12.11.2008, 17:17

Президент України Віктор Ющенко закликає доопрацювати Меморандум уряду з металургами, який, на його думку, є слабким. Про це він заявив у своєму виступі під час загальнонаціональної наради з питань мінімізації негативного впливу економічної кризи на соціально-економічну ситуацію в Україні.

"Я ознайомлений з тим Меморандумом, який уклав уряд з металургами. Хотів би відверто сказати так: назва документа прекрасна... зміст дуже слабкий. У нас повинен бути предмет зобов'язань, а не так як років 30 тому укладали договір про те, що голова колгоспу з одного боку, ми, група циган, з іншого боку, уклали там... Ні, шановні, у нас конкретні зобов'язання повинні бути", - сказав Президент, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

В.Ющенко наголосив, що влада повинна брати на себе конкретні зобов'язання з підтримки рефінансування підприємств, забезпечення замовлень, зниження тарифів. Президент зазначив, що також не знайшов у Меморандумі зобов'язань щодо робочих місць і зниження собівартості продукції. За його словами, такого роду меморандуми треба допрацювати і домовитися про підписання з кожним серйозним сектором у державі.

Нагадаємо, 10 листопада власники підприємств гірничо-металургійного комплексу підписали Меморандум про взаєморозуміння з Кабінетом Міністрів України, Федерацією металургів України, об'єднаннями профспілок. Документ передбачає підтримку підприємств ГМК у період кризи, а також їхні зобов'язання з дотримання прав трудових колективів підприємств.

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини