RU

Ющенко назвав інфляцію в Україні найбільшою на континенті

09.07.2008, 15:41

Річна інфляція в 15,6% - це найбільша інфляція на континенті. Ця інфляція зобов'язує уряд, парламент і кожного політика компенсувати бідній людині те, що їй належить відповідно до чинного законодавства України. Про це сьогодні на прес-конференції заявив Президент України Віктор Ющенко.

Крім того, Президент України закликав кожного народного депутата не гаяти часу, який ще є до закінчення сесії, і прийняти найважливіші законопроекти, у тому числі зміни до Держбюджету-2008.

В. Ющенко, зокрема, підкреслив, що держава повинна виконати свої соціальні зобов'язання перед народом. "Ви можете бути не згодні з рішеннями, які вносяться або меншістю, або більшістю, але ви повинні слідувати процедурі. Це означає, що ви поважаєте державу і один із провідних інститутів демократії, яким повинен бути парламент", - сказав В. Ющенко.

Нагадаємо, згідно даних Держкомстату, у червні 2008 року інфляція в Україні становила 0,8% порівняно з квітнем. Разом із тим від початку року індекс споживчих цін виріс на 15,5%. Раніше Кабінет Міністрів України збільшив річний прогноз інфляції з 15,3% до 15,9%.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини