RU

Ющенко наполягає на терміновому перегляді держбюджету

25.05.2009, 11:46

Президент України Віктор Ющенко заявляє, що бюджет на 2009 рік потрібно якомога швидше переглянути. Про це він заявив у своєму виступі на форумі "Влада і бізнес - партнери", який проходить сьогодні в Українському домі.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Ющенко відзначив, що кожний місяць бюджет в Україні виконується на 28-40% в останній день місяця. "Це свідчить про серйозний сигнал, що бюджет у версії 2009 року серйозно кульгає... Бюджет України 2009 року потрібно якомога швидше переглянути. Прем'єр обіцяла подати переглянутий бюджет у лютому, і всі розуміли, що версія бюджету, прийнята парламентом... це, швидше, політичний акт... Зрештою уряд пообіцяв в травні переглянути бюджет. На жаль, і цього не сталося", - сказав глава держави.

Нагадаємо, в Кабінеті Міністрів не бачать необхідності вносити зміни до Закону "Про Державний бюджет України на 2009 рік" за підсумками першого кварталу. Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко відзначила, що за період січень-квітень 2009 року доходи державного бюджету України становили 18,5 млрд.грн., що на 3,6% або 0,6 млрд.грн. більше порівняно з аналогічним періодом 2008 року. Водночас Ю.Тимошенко відзначила, що цей показник становить 30,3% річного плану надходжень доходів до державного бюджету.

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>
Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини