Юридична компанія Андрія Довбенко проводить ребрендинг p

07.09.2017, 17:51
Юридична компанія Андрія Довбенко проводить ребрендинг - Фото
ddb6dd047eff65136fd5462f2073ab8e.jpg

На правах реклами

Український юрист Андрій Довбенко розширює практики компанії N&D і проводить її ребрендинг. Оновлений бренд Evris краще передає орієнтованість бізнесу на інновації та бачення технологічного майбутнього.

«Ми відштовхувалися від ідеї таланту як ключового чинника у створенні нових ідей, які є основою успіху в непередбачуваній сучасності. Наші клієнти успішні самі і чекають того ж від нас, тому ми зібрали команду експертів, що мають експертизу не лише в українському, а й у міжнародному контексті, - підкреслює Андрій Довбенко. - Evris - це люди, які мислять поза шаблонами, здатні на свіже бачення. Саме звідси і назва: від таланту до еврики - Evris».

На відміну від минулого формату роботи, де основний акцент був зроблений на судову практику, Evris буде займатися відразу декількома актуальними напрямами: судові конфлікти та арбітраж, корпоративне право та M&A, банківське і фінансове право, податкове право, FinTech, практика приватних клієнтів, залучення інвестицій, практика з питань енергетики та IT. При цьому, за словами Андрія Довбенко, робота не буде обмежуватися лише територією України: в планах - міжнародні проекти.

«Для Evris принципово важливо бути частиною глобального контексту. Ми добре усвідомлюємо виклики часу: прискорення темпів самого бізнесу, зростання рівня нестабільності, високий ризик зробити неправильний крок. І знаємо, як працювати з ними, надаючи якісні послуги та інвестуючи в інновації», - зазначає Андрій Довбенко.

Відходячи від формату юридичної фірми з вузькою спеціалізацією, Evris зберігає логіку ексклюзивності. Тільки тепер отримати ефективну підтримку можна буде за низкою напрямів. При цьому Андрій Довбенко наполягає, що бізнес не стане «супермаркетом». Фактично, це буде перехід від одного бутика - до об'єднання таких бутиків.

Подписывайтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook и Google+: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Подставить плечо: Как бизнес спасает государство в период кризиса