RU

Яценюк закликав інвестувати в сільське господарство України

28.04.2015, 12:29
Яценюк закликав інвестувати в сільське господарство України - Фото
Арсеній Яценюк
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк закликає західних інвесторів вкладатися в український агропромисловий комплекс. Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, про це він повідомив сьогодні на Донорській конференції в Києві.

"Ми можемо виробляти прекрасну, екологічно чисту і надзвичайно конкурентну сільськогосподарську продукцію. Нам тільки потрібні інвестиції, інвестиції в українське сільське господарство", - сказав він.

Яценюк також повторив свій заклик до інвесторів вкладатися в українську газотранспортну систему, наголосивши, що при західних інвестиціях енергетична політика Європи вийде на новий рівень, який дозволить переформатувати енергетичну карту Європи. "Усі, хто відповідає європейським стандартам і дотримується європейських зобов'язань, можуть легко працювати в Європі. Якщо ні - намагайтеся співпрацювати з іншими трубопроводами", - сказав він.

Відзначимо, що міністр з імміграції Канади Кріс Александер, який виступав на конференції, підкреслив, що Канада готова і далі підтримувати Україну на шляху реформ і привертати увагу іноземних інвесторів до України. "Україні вдалося провести відкриті й демократичні вибори, підписати дві угоди з МВФ, створити Антикорупційне бюро - і все це в умовах кризи. Ви повинні продовжувати реформувати Україну. А Канада і далі буде закликати міжнародних інвесторів придивитися уважніше до України, до її сільськогосподарського сектору, до її перспективної економіки", - сказав Александер.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини