RU

Яценюк підозрює, що Янукович обрахував українців

13.03.2012, 11:13
Яценюк підозрює, що Янукович обрахував українців - Фото
Арсеній Яценюк
Президент України Віктор Янукович у своїх соціальних ініціативах обрахував народ України. Відповідні розрахунки озвучив, виступаючи сьогодні з парламентської трибуни, народний депутат від НУНС Арсеній Яценюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Яценюк зазначив, що з наближенням парламентських виборів президент Янукович оголосив про те, що доплатить українським пенсіонерам по 100 грн. "При цьому він забув про те, що саме він і його провладна більшість шість місяців тому вилучили з закону України про пенсійне забезпечення поправку № 40, яка внесена опозицією, мною, і яка передбачала перерахунок пенсій на 334 грн. Для десяти мільйонів пенсіонерів. Тому опозиція задає перше питання президенту Януковичу: Вікторе Федоровичу, куди поділися 234 грн. десяти мільйонів українських пенсіонерів? Знову в кишені Партії регіонів? " - сказав він.

Яценюк також зазначив, що, проаналізувавши підходи влади до виплати зазначених 100 грн., опозиція з'ясувала, що при цьому 1 млн. українських пенсіонерів отримають доплату до 500 грн., у той час як більшість пенсіонерів - 7 млн. українців - отримає доплату 20 грн . "Так влада вивела в середньому по 100 грн. для українського пенсіонера", - пояснив він.

Крім того, Яценюк звернув увагу на те, що президент пообіцяв доплату в 165 грн. військовослужбовцям. "Я хочу запитати уряд і президента, чи знають вони про статтю 13 закону України про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, яка вимагає збільшення пенсій для військовослужбовців на 800 грн.? У нас друге питання до президента: Пане президенте, де 635 грн . мільйонів українських пенсіонерів", - поцікавився Яценюк.

Крім цього, Яценюк відзначив, що президент пообіцяв допомогу ветеранам до Дня Перемоги 2200 грн. "Він забув про те, що чинний закон про статус ветерана війни обіцяє й зобов'язує президента надати таку допомогу до 8000 грн. Пане президенте, де 5000 грн. кожному ветерану війни?" - запитав Яценюк. Він також повідомив, що опозиція свої пропозиції із соціального забезпечення готова представити на зустрічі з президентом.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини