RU

Яценюк запропонував 12 кроків назустріч економіці

03.02.2009, 14:48

Екс-спікер Арсеній Яценюк запропонував свій комплексний план антикризової програми, представлений 12 пунктами.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Фронту змін", А.Яценюк вважає, що, якщо терміново не вжити антикризових заходів, то економічна ситуація в країні швидко погіршиться. "Криза - це цунамі, що насувається хвилями. Перша - минулого року, друга - зараз, третю прогнозую на травень-червень. Для кожної хвилі треба будувати захисні споруди. Я бачу 12 пунктів комплексної антикризової програми, виконання яких треба починати терміново", - зокрема, сказав він.

За його словами, 12 пунктів антикризової програми стосуються заходів із врегулювання роботи банківської системи, а також систем страхування і кредитування, із створення програм для підтримки виробника, середнього і малого бізнесу, формування бюджету на поточний рік, подолання безробіття. "Криза сама не розчиниться, тому доведеться і вже треба починати працювати", - вважає А.Яценюк.

Нагадаємо, промисловці і підприємці вимагають від влади невідкладно вжити антикризових заходів. Про це заявив представник Партії регіонів, президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах. За його словами, українська промисловість демонструє безпрецедентне падіння обсягів виробництва, яке вже у грудні минулого року становило 26,6%. "У машинобудуванні падіння виробництва в грудні становило 37%, в хімічній промисловості - 40%, в металургійному комплексі - 43%", - наголосив він, додавши: черговий "антирекорд" України - зростання інфляції, яке минулого року становило 22,3%.

Арсеній Яценюк: біографія і добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини