RU

Яценюк: Всі соціальні статті в держбюджеті-2012 заморожено

22.09.2011, 15:04
Яценюк: Всі соціальні статті в держбюджеті-2012 заморожено - Фото
4c779b478d29dd83e433ad4eb69022bf.jpg

Яценюк: Всі соціальні статті в держбюджеті-2012 заморожено

У проекті державного бюджету на 2012 рік не передбачені пільги воїнам афганцям, чорнобильцям та іншим категоріям населення. Про це заявив журналістам на брифінгу народний депутат від НУНС Арсеній Яценюк.

"Всі соціальні статті заморожено: на 22 млрд.грн. скорочено фінансування Пенсійного фонду, 16 пільгових категорій, які ніби не будуть вилучені внаслідок прийняття закону про виконання судових рішень, не покриті фінансуванням з бюджету. Тобто учора афганцям, чорнобильцям, військовим збрехали. Навіть якщо скандальний законопроект N9127 не буде прийнятий і ці статті не виключать з держбюджету, вони все-одно не будуть профінансовані", - сказав Яценюк, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Крім цього Яценюк звернув увагу, що фінансування силових структур і Адміністрації президента в проекті бюджету в 2,5 рази перевищує передбачувані витрати на охорону здоров'я.

Також він звернув увагу на те, що валова зовнішня заборгованість становитиме $126 млрд. на початок 2012 року, борг держави при цьому складе близько $60 млрд. "Як вони будуть гасити, ми не розуміємо. І найгірше те, що цього не розуміє уряд. У зв'язку з цим опозиція вимагає зустрічі з президентом як з питань розв'язання політичної кризи, так і з питань розв'язання економічної кризи в Україні", - підкреслив він.

Держбюджет України: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини