RU

Яценюк: Україна повернулася до економічних показників 1998 року

26.06.2009, 09:47

Україна втратила 30% ВВП, повернувшись до післякризових показників 1998 року. Про це у четвер в Запоріжжі заявив лідер ініціативи "Фронт змін" Арсеній Яценюк.

"Країна втратила 30% ВВП. Ми щороку нарощували 5-6%, а зараз ми втратили цілу декаду розвитку. Ми повернулися до показників 1998 року", - наголосив А.Яценюк, якого цитує прес-служба "Фронту змін".

А.Яценюк також нагадав, що сьогодні в Україні 15 млрд.грн. неповерненого податку на додану вартість. Він стверджує, що це гроші, які не повертають роботодавцям.

За його словами, сума переплати податків підприємцями вже складає понад 9 млрд.грн. А.Яценюк вказав, що це переплати на чотири місяці вперед, які забезпечують ілюзію виконання показників бюджету.

Зовнішній борг країни, за оцінкою лідера "Фронту змін", складає більше за $105 млрд. А.Яценюк також наголосив, що сьогодні відповіді на кризу немає ні у самої держави, ні у її жителів. "17 років Україна жила у кредит. Ми захворіли цією хворобою. Це можуть дозволити собі Сполучені Штати. Ми фінансували іноземні економіки, ми підтримували зовнішній світ і заганяли Україну у борги. Нам треба почати займатися конкуренцією. Ми розуміємо, що йде світова гонка, а займаємося хуторянщиною", - вказав він.

А.Яценюк вважає, що Україні необхідна нова індустріалізація, яка забезпечить конкурентноздатність української економіки. Результатом має стати створення нових робочих місць і формування внутрішнього ринку.

Арсеній Яценюк: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини