Яценюк стурбований економічними показниками України

20.10.2010, 09:55

"Інфляція у вересні - найвища за останні 12 років. Негативне торгове сальдо за два місяці зросло на $2 млрд.", - зазначив лідер партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк

Яценюк стурбований економічними показниками України

Лідер партії "Фронт змін", народний депутат від НУНС Арсеній Яценюк стурбований економічними показниками України. Про це А.Яценюк заявив під час виступу на Інвестиційному форумі-2010.

Як повідомляє прес-служба "Фронту змін", А.Яценюк наголосив, що економічні показники в Україні бентежать. "Інфляція у вересні - найвища за останні 12 років. Негативне торгове сальдо за два місяці зросло на $2 млрд.", - зазначив він.

За словами А.Яценюка, для виходу з кризи влада повинна, передусім, визначити точки зростання української економіки. "І це саме те питання, на яке немає відповіді ні у нинішнього Президента, ні в уряду", - зазначив політик.

"Адже навіть економічну програму Президента Віктора Януковича писала іменита компанія Маккензі. Адміністрація Президента до неї не має жодного стосунку", - додав А.Яценюк.

Лідер "Фронту змін" прогнозує продовольчу кризу в світі. "Через два, три, п'ять років, але вона точно буде. І саме цією продовольчою кризою Україна може скористатися, адже основна точка зростання української економіки - це нова якісна аграрна політика, як всередині країни, так і щодо експорту", - наголосив А.Яценюк.

Арсеній Яценюк: біографія та добірка новин >>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить