RU

Яценюк стурбований економічними показниками України

20.10.2010, 09:55

Яценюк стурбований економічними показниками України

Лідер партії "Фронт змін", народний депутат від НУНС Арсеній Яценюк стурбований економічними показниками України. Про це А.Яценюк заявив під час виступу на Інвестиційному форумі-2010.

Як повідомляє прес-служба "Фронту змін", А.Яценюк наголосив, що економічні показники в Україні бентежать. "Інфляція у вересні - найвища за останні 12 років. Негативне торгове сальдо за два місяці зросло на $2 млрд.", - зазначив він.

За словами А.Яценюка, для виходу з кризи влада повинна, передусім, визначити точки зростання української економіки. "І це саме те питання, на яке немає відповіді ні у нинішнього Президента, ні в уряду", - зазначив політик.

"Адже навіть економічну програму Президента Віктора Януковича писала іменита компанія Маккензі. Адміністрація Президента до неї не має жодного стосунку", - додав А.Яценюк.

Лідер "Фронту змін" прогнозує продовольчу кризу в світі. "Через два, три, п'ять років, але вона точно буде. І саме цією продовольчою кризою Україна може скористатися, адже основна точка зростання української економіки - це нова якісна аграрна політика, як всередині країни, так і щодо експорту", - наголосив А.Яценюк.

Арсеній Яценюк: біографія та добірка новин >>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини