Яценюк схвалив мораторій НБУ на дострокову видачу депозитів

14.10.2008, 17:30

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк позитивно оцінює постанову Національного банку України, що передбачає мораторій на дострокову видачу депозитних вклад

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк позитивно оцінює постанову Національного банку України, що передбачає мораторій на дострокову видачу депозитних вкладів. Про це він заявив сьогодні в інтерв'ю журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А. Яценюк зазначив, що в цей час ситуація потребує радикальних дій. "Інших дій НБУ не міг зробити. Зараз дуже важливо, щоб постанова, яку прийнято, виконувалася в повному обсязі. Тобто, якщо йдеться про рефінансування банківської системи, то це повинно бути рефінансування банківської системи загалом, а не комусь даємо, а комусь не даємо. Що стосується валютного ринку, то якщо ми виходимо з інтервенцією на валютний ринок, то виходимо з тотальною інтервенцією, щоб підтримати курс національної валюти", - зазначив спікер.

На думку А. Яценюка, виконання постанови в повному обсязі є зараз для НБУ пріоритетом номер один.

Водночас Голова Верховної Ради звернув увагу на те, що Національний банк України є тільки одним із елементів фінансової стабільності, а відповідальність за українську фінансову політику несе Кабінет Міністрів.

Нагадаємо, 13 жовтня поточного року набула чинності постанова Національного банку України "Про додаткові заходи щодо діяльності банків", згідно з якою частково обмежуються активні операції банків, забороняється дострокове виконання договорів щодо вкладів і вводиться 5%-ний коридор коливань курсу іноземної валюти на готівковому ринку.

Досьє на Арсенія Яценюка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииКогда дети молчат. Как выжить после изнасилования