RU

Яценюк схвалив мораторій НБУ на дострокову видачу депозитів

14.10.2008, 17:30

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк позитивно оцінює постанову Національного банку України, що передбачає мораторій на дострокову видачу депозитних вкладів. Про це він заявив сьогодні в інтерв'ю журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А. Яценюк зазначив, що в цей час ситуація потребує радикальних дій. "Інших дій НБУ не міг зробити. Зараз дуже важливо, щоб постанова, яку прийнято, виконувалася в повному обсязі. Тобто, якщо йдеться про рефінансування банківської системи, то це повинно бути рефінансування банківської системи загалом, а не комусь даємо, а комусь не даємо. Що стосується валютного ринку, то якщо ми виходимо з інтервенцією на валютний ринок, то виходимо з тотальною інтервенцією, щоб підтримати курс національної валюти", - зазначив спікер.

На думку А. Яценюка, виконання постанови в повному обсязі є зараз для НБУ пріоритетом номер один.

Водночас Голова Верховної Ради звернув увагу на те, що Національний банк України є тільки одним із елементів фінансової стабільності, а відповідальність за українську фінансову політику несе Кабінет Міністрів.

Нагадаємо, 13 жовтня поточного року набула чинності постанова Національного банку України "Про додаткові заходи щодо діяльності банків", згідно з якою частково обмежуються активні операції банків, забороняється дострокове виконання договорів щодо вкладів і вводиться 5%-ний коридор коливань курсу іноземної валюти на готівковому ринку.

Досьє на Арсенія Яценюка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини