RU

Яценюк ще не відчуває дна фінансового ринку України

20.10.2008, 14:59

При аналізі економічної ситуації у Голови Верховної Ради України Арсенія Яценюка виникають нехороші відчуття. Водночас, у нього немає відчуття, що фінансовий ринок України досяг дна. Про це він заявив в інтерв'ю "Економическим известиям".

Як повідомляє прес-служба ВР, А. Яценюк нагадав, що у 2004 році не було світової фінансової кризи, а була тільки внутрішня політична і криза довіри. "А зараз до внутрішніх проблем додалися і проблеми, пов'язані з світовою фінансовою кризою. І результати дій влади США і країн Європи мені наразі незрозумілі. У мене немає відчуття, що фінансовий ринок України досяг дна", - сказав він.

Водночас, за його словами, страхувальники сьогодні опинилися у складній ситуації. "Free float на фондовому ринку (кількість акцій у вільному обігу - ред.) дуже вузький. З 300 млн. грн. торгів на ПФТС на акції припадає усього мільйон. Ринки завмерлі і дуже важкі. Всі перебувають у підвішеному стані, імітують бурхливу діяльність, і ніхто не знає, що буде далі. Наша дискусія на експертній раді мені оптимізму не додала", - наголосив А. Яценюк.

Досьє на Арсенія Яценюка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини