RU

Яценюк підозрює, що за VIP-нафтотрейдером стоїть уряд

01.03.2011, 10:15
Яценюк підозрює, що за VIP-нафтотрейдером стоїть уряд - Фото
8ce2ba2f3742cb0a7349a40819f5ee7f.jpg

Яценюк підозрює, що за VIP-нафтотрейдером стоїть уряд

Лідер "Фронту змін", народний депутат України Арсеній Яценюк вважає, що нафтотрейдер "Лівела" працює під заступництвом Кабінету Міністрів. Про це він заявив у розмові з журналістами.

"За моїм переконанням, компанія "Лівела" контролюється безпосередньо Прем'єр-міністром і урядом, оскільки вони не можуть працювати просто так, я в це не вірю. Якби уряд хотів заблокувати діяльність цієї компанії, вже вся митниця на рогах стояла б, і вже були б порушені десятки кримінальних справ", - зазначив А.Яценюк, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Народний депутат нагадав, що лідер фракції НУНС Микола Мартиненко ініціює створення тимчасової слідчої комісії у Верховній Раді з діяльності компанії "Лівела". "Але для того щоб нам створити тимчасову слідчу комісію, треба отримати пропозиції від всіх фракцій з персонального складу комісії. Це певна складність у регламенті, напевно, спеціально зроблена, адже якщо вони не дадуть персоналій, то слідчу комісію створити буде неможливо", - додав А. Яценюк.

Нагадаємо, Державна митна служба України з середини серпня 2010 року почала оформлення партій світлих нафтопродуктів, що увозяться нафтотрейдером "Лівела", без стягування акцизного збору і ПДВ, що було здійснено після ряду судових рішень на користь компанії. Вищий адміністративний суд України рішенням від 22 грудня 2010 року залишив у силі податкові пільги для "Лівели", зокрема, на безподаткове ввезення у країну нафтопродуктів. У підсумкові частині рішення суду йдеться, що воно остаточне і оскарженню не підлягає.

За даними "Економічної правди", фірма "Лівела" пов'язана з нардепом-регіоналом Володимиром Зубіком. Велику матеріальну вигоду від діяльності нафтотрейдера ніби отримала група "Приват", яка контролює три з шести українських НПЗ і має розгалужену систему АЗС. "Лівела" імпортувала без митного збору нафту, яка була перероблена на Кременчуцькому НПЗ, підконтрольному групі.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>
Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини