RU

Яценюк: До оздоровлення банківської системи ще далеко

10.07.2009, 12:16

Народний депутат України від фракції НУНС Арсеній Яценюк прогнозує, що банківська система ще не скоро вийде з кризи. Про це він заявив у Києві після засідання Дипломатичного клубу за участю відомого польського економіста Лешека Бальцеровича.

"На жаль, у світі склалася ситуація, коли не банківська система обслуговувала потреби реального сектору економіки, а навпаки - реальний сектор економіки почав обслуговувати бізнес", - наголосив А.Яценюк, якого цитує прес-служба організації "Фронт змін".

За словами А.Яценюка, це нагадує обернену піраміду, яка і стала однією з причин глобальної економічної кризи і кризи в Україні зокрема.

"Це парадокс, коли банк, в якому працює тисяча людей, заробляє більше, ніж компанії, де працюють мільйони людей і випускають продукції на мільярди доларів", - вказав політик.

На його переконання, українська банківська система має бути готова до коливань валютно-обмінного курсу восени. "Центральний банк і уряд повинні бути підготовленими до цього, щоб утримати довіру людей до національної валюти і тим самим запобігти можливій другій хвилі недовіри до банківської системи", - підсумував А.Яценюк.

Арсеній Яценюк: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини