RU

Ярославський більше не хоче бути інвестором в Харкові

21.12.2012, 11:29
Ярославський більше не хоче бути інвестором в Харкові - Фото
Олександр Ярославський
Засновник групи DCH, президент футбольного клубу "Металіст"  Олександр Ярославський не буде більше інвестувати проекти в Харкові. Про це він сказав в інтерв'ю Forbes.ua, коментуючи конфлікт з харківською владою.

19 грудня 2012 року Харківська міськрада звернулася до голови Харківської облради Сергія Чернова з проханням передати стадіон "Металіст" місту. Ярославський розцінив це як спробу позбавити його вкладених інвестицій.

"Я вклав у реконструкцію стадіону "Металіст" $30 млн. Ще $50 млн. профінансував уряд з держбюджету. Обласна та міська рада разом узяті направили на роботи з реконструкції менше грошей, ніж я. І те, що зараз відбувається, для мене як інвестора виглядає, як мінімум, дивно", - зазначив він.

"Якби мені повернули $30 млн., які я вклав, я б із задоволенням додав ще70-80 млн. і побудував новий, виключно футбольний стадіон", - підкреслив Ярославський.

Бізнесмен зазначив, що постарається якомога менше інвестувати. "У Харкові я гроші вкладати точно не буду, а там життя покаже. Коли стадіон стояв у руїнах, коли по ньому плавали качки і ходили корови і кози, Кернесу (мер Харкова Геннадій Кернес - ред.) він був не потрібен. А коли стадіон перетворився на квітучий сад - він відразу знадобився міській владі ", - підкреслив Ярославський.

"Скажіть мені, чи буде приватний інвестор вкладати гроші там, де його просто грабують? Я не здивуюся, якщо завтра в мене будуть намагатися забрати аеропорт або готель", - зазначив бізнесмен.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини