RU

Японські компанії отримають кредит під українські проекти

26.03.2009, 11:39

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко та Президент Японського банку міжнародної співпраці Хіросі Ватанабе обговорили питання збільшення до $0,5 млрд. кредитної лінії для японських компаній, які реалізовують проекти в Україні. Про це глава українського уряду повідомила, виступаючи на Форумі політичної, ділової та наукової еліти Японії.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Управлінні у зв'язках із ЗМІ Кабінету Міністрів України, Ю. Тимошенко заявила, що Україна надзвичайно зацікавлена в реалізації загальних проектів в енергетичній галузі. За її словами, сьогодні показник енергозбереження в Україні майже в 19 разів нижчий, ніж у Японії, яка є світовим лідером з енергозбереження, энергоэффективності, а також з питань захисту навколишнього середовища.

Ю. Тимошенко також підтвердила наміри продовжувати співпрацю з Японією в рамках Кіотського протоколу.

Прем'єр-міністр підкреслила, що за допомогою реалізації загальних проектів з Японією Україна може вийти з кризи сильнішою. "Україна надзвичайно зацікавлена у розвитку двосторонньої співпраці з Японією. У нас є потенціал, який може принести взаємовигідний результат. Інвестиції, які Японія буде вкладати в Україну - це не тільки інвестиції в економіку, але ще й інвестиції в зміцнення незалежності і свободи України.

Нагадаємо, раніше Ю. Тимошенко пообіцяла забезпечити підтримку японським інвестиціям в Україні. "Я особисто і український уряд сприятиме тому, щоб японський бізнес мав підтримку в Україні", - заявила Ю. Тимошенко.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>

Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини