RU

Японія надасть Україні кредит на 8 млрд. ієн

18.01.2011, 13:45
Японія надасть Україні кредит на 8 млрд. ієн - Фото
b844dcce64a749cbf7d1b07ba99cdd78.jpg

Японія надасть Україні кредит на 8 млрд. ієн

Японський банк міжнародної співпраці виділить Державному експортно-імпортному банку України ( "Укрексімбанк") кредит у сумі 8 млрд. японських ієн (близько 770 млн. грн.). Про це йдеться у спільній заяві Президента України Віктора Януковича і Прем'єр-міністра Японії Наото Кана, підписаній сьогодні за результатами двосторонніх перемовин у Токіо.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента, відкриття другої кредитної лінії спрямоване "на сприяння експорту товарів і послуг з Японії і підтримку економічного розвитку України".

Зокрема у спільній заяві Президента України і Прем'єр-міністра Японії про українсько-японське глобальне партнерство сказано, що "сторони схвалили підписання банківської позики у сумі 8 млрд. японських ієн, яка буде надана Японським банком міжнародної співпраці - міжнародною установою Японської фінансової корпорації - Публічному акціонерному товариству "Державний експортно-імпортний банк України" з метою сприяння експорту товарів і послуг з Японії і підтримки економічного розвитку України".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини