RU

Януковичу за 17 мільйонів будують гостьовий будинок в Прикарпатті

07.10.2011, 11:58
Януковичу за 17 мільйонів будують гостьовий будинок в Прикарпатті - Фото
b65969559c2e98cceca54c9bae846fb5.jpg

Януковичу за 17 мільйонів будують гостьовий будинок в Прикарпатті
Головне управління регіонального розвитку і будівництва Івано-Франківської облдержадміністрації 30 вересня уклало угоду з ТОВ УНР ПІБ на будівництво гостьового будинку по вул. Зарічна в селі Гута, де знаходиться президентська резиденція Синьогора. Вартість операції склала 17,3 млн.грн., повідомляє портал Наші гроші з посиланням на Вісник державних закупівель.

Будівельні послуги придбані по неконкурентній процедурі закупівлі "у одного учасника", оскільки в Івано-Франківській ОДА хочуть уникнути "негативних наслідків, пов'язаних з невиконанням доручень уряду і реалізації державних програм, які віднесені до невідкладних заходів".

"На об'єктах необхідно виконати проектні і будівельно-монтажні роботи, на що залишилося не так багато часу. Крім того, будівельно-монтажні роботи будуть виконуватися в кліматичних умовах Західного регіону, де погодні умови з настанням осені є досить складними", - говориться в обґрунтуванні закупівлі.

Гостьовий будинок в Синьогорі наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України від 24.05.2011 р. №55 увійшов в перелік об'єктів державної форми власності, які є пріоритетними об'єктами державного і регіонального значення, що знаходяться в незадовільному стані і вимагають невідкладного проведення робіт з будівництва, реконструкції і проведення ремонтних, проектних робіт.

Нагадаємо, в серпні Івано-Франківська ОДА замовила цій же фірмі реконструкцію головного корпусу з інженерним блоком по вул. Зарічна, 4 на суму 86 млн.грн. У липні ДП Резиденція Синьогора уклало договір на завершення капітального ремонту інженерних мереж і ремонтно-відновлювальних робіт об'єктів резиденції на суму 21 млн.грн.

Держзакупки в Україні: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини