RU

Януковича зацікавив досвід Сингапура у забезпеченні житлом громадян

28.03.2011, 11:34
Януковича зацікавив досвід Сингапура у забезпеченні житлом громадян - Фото
32bae7c3ad242095bd7fdefd6c8a1b37.jpg

Януковича зацікавив досвід Сингапура у забезпеченні житлом громадян

Президент України Віктор Янукович (на фото) у Сингапурі відвідав Центр будівництва і розвитку доступного житла "Тоа Пайо Таун".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави держави, В.Янукович поспілкувався із керівництвом Ради будівництва і розвитку доступного житла, переглянув відеопрезентацію щодо діяльності Ради. Президент України також оглянув демонстраційні квартири Центру.

Як проінформували В.Януковича, Рада будівництва і розвитку доступного житла є державним органом. На сьогодні у Сингапурі 82% громадян живуть у державному житлі. Понад 90% з них вже володіють приміщеннями, які надала їм країна.

Як пояснили під час презентації, цього вдалося досягнути завдяки довгостроковій програмі кредитування громадян і при всебічному сприянні держави будівництву житла.

В інтерв'ю українським журналістам В.Янукович наголосив на важливості вивчення сингапурського досвіду щодо будівництва соціального житла. Глава держави зазначив, що позитивний результат цієї програми у Сингапурі став можливим завдяки плідній співпраці уряду, Ради будівництва і розвитку доступного житла і неухильному дотриманню у країні чинного законодавства.

Президент України також зазначив, що політика будівництва житла для громадян, яку проводить Сингапур, є привабливою для будь-якої держави. В.Янукович назвав цей досвід важливим і цікавим для України.

"В Україні є велика проблема із забезпеченням житлом, і особливо - соціально незахищених громадян. Тому ми сподіваємося, що наші фахівці детально вивчать досвід Сингапура у цій сфері і можливості його впровадження в Україні", - сказав В.Янукович.

"Ми прагнемо досягнути такого рівня забезпечення житлом людей, як у Сингапурі", - наголосив глава держави.

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини