RU

Януковича обурили пенсії у 60 тис. грн.

09.12.2010, 16:20
Януковича обурили пенсії у 60 тис. грн. - Фото
70c5415336c5e6fc40e5ab7d465622f3.jpg

Януковича обурили пенсії у 60 тис. грн.
Президент України Віктор Янукович вважає недопустимим величезний розрив, який сьогодні є між мінімальними і максимальними пенсіями в Україні. Про це він заявив сьогодні під час засідання Комітету з економічних реформ.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, В.Янукович сказав: "Ми повинні побудувати ефективну і справедливу державу, справедливу щодо людей. Якщо йдеться про пенсійну реформу, то не може бути такого, щоб пенсія одного була мінімальна - 740 грн., а максимальна яка у нас? 60 тисяч. Ну не може такого бути".

На думку глави держави, розрив між мінімальною пенсією і максимальною навіть у десять разів - це багато, а сьогодні в Україні цей розрив - майже в сто разів. "Ну як ми можемо так допустити? Я звертаюся до всіх вас. Ми з вами всі однакові, всі люди, і ми не можемо так принижувати бідних людей. Зрештою, ми повинні, як-то кажуть, і про Бога подумати. Не можна далі цього творити", - заявив В.Янукович.

Він наголосив, що така політика - це шлях у нікуди.

Нагадаємо, раніше перший заступник глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова повідомила, що Кабінет Міністрів найближчими днями внесе у Верховну Раду проект закону про підвищення пенсійного віку для жінок до 60 років. До цього Віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко заявив, що до 10 грудня Кабінет Міністрів подасть у Верховну Раду проект закону, що передбачає перший етап пенсійної реформи.

У свою чергу опозиція вимагає відкритого обговорення пенсійної реформи перед голосуванням у парламенті за відповідний законопроект.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини