RU

Янукович завтра летить до Давосу обговорювати енергетику

24.01.2012, 11:27
Янукович завтра летить до Давосу обговорювати енергетику - Фото
Віктор Янукович представить своє бачення розвитку нових моделей взаємодії в енергетиці
25-27 січня 2012 року відбудеться робочий візит президента України Віктора Януковича до Швейцарії для участі у заходах Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) в Давосі. Про це повідомив глава Адміністрації президента України Сергій Льовочкін.

Як повідомляє прес-служба глави держави, в ході роботи нинішнього засідання ВЕФ, тема якого - "Глобальні трансформації: формування нових моделей", передбачається окреслити нові концептуальні схеми взаємодії та сприяти організації спільної роботи щодо нових ризиків і можливостей.

Льовочкін зазначив, що лейтмотивом відвідин главою держави нинішнього засідання ВЕФ стане енергетична проблематика - ключовий аспект національної безпеки та економічного розвитку України в сучасних умовах.

За словами Льовочкіна, 26 січня президент виступить на сесії Енергетичного саміту "Енергетика для економічного зростання", 27 січня в рамках цього заходу візьме участь в інтерактивній дискусії на тему: "Нова енергетична архітектура: Можливе й ефективне перетворення". Під час згаданих сесій розглядатиметься широкий спектр питань сучасної світової енергетичної архітектури, зокрема напрямки гарантування енергетичної безпеки Європи, забезпечення надійних і конкурентоспроможних поставок енергоносіїв, актуальні питання енергетичної безпеки України, геополітичні аспекти енергетичної політики, а також розвиток альтернативної енергетики. Глава держави представить у своїх виступах бачення розвитку нових моделей взаємодії в енергетиці.

27 січня президент України виступить в Давосі на Восьмій українській ланч-конференції "Шляхи майбутнього розвитку". Під час цього традиційного заходу, повідомив Льовочкін, планується у неформальній обстановці, за участю політиків і бізнесменів, обговорити широке коло питань розвитку Європейського проекту, зокрема потенціал України для об'єднання зусиль Великої Європи в подоланні сучасних викликів і розвитку конструктивних відносин.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини