RU

Янукович закликав команду розвивати реальний сектор економіки

24.04.2012, 16:38
Янукович закликав команду розвивати реальний сектор економіки - Фото
Віктор Янукович ставить на реальний сектор
Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості ефективного розвитку реального сектора економіки. Про це він сказав на засіданні Комітету з економічних реформ.

Як повідомляє прес-служба президента, Янукович переконаний, що саме є запорукою прогресу у цій сфері. "Переконаний, розвиток економіки України визначатиметься здатністю знайти відповіді на виклики модернізації саме реального сектора", - сказав голова держави. "Тому ключове завдання, яке ставлю перед виконавчою владою - головний акцент зробити на розвитку реального сектора, створення сучасної виробничої бази та нових робочих місць", - підкреслив він.

Президент зазначив, що влада зобов'язана перетворити ресурсний потенціал держави в конкурентну перевагу на світовому ринку. На його переконання, тільки так в Україні будуть забезпечені нові темпи економічного зростання та якість життя громадян, захист соціальних та економічних інтересів.

За словами Януковича, сьогодні необхідно надати економіці додатковий поштовх, шукати додаткові необхідні стимули її розвитку та покращення інвестиційного клімату - в першу чергу у захисті прав власності, створення ефективного механізму взаємодії держави і бізнесу.

"Чесний підприємець і захищена власна справа, людина праці й стабільне робоче місце, насичений внутрішній ринок, справедлива заробітна плата, пенсія та соціальні допомоги - це має стати нормою для вітчизняної економіки і дати відповіді на запит суспільства, наших співгромадян", - сказав Янукович.

Досьє на Віктора Януковича 
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини