RU

Янукович вважає, що бізнесу не стало легше

07.03.2012, 11:37
Янукович вважає, що бізнесу не стало легше - Фото
d9cc48cb4f720d85fa74e89d35819ad7.jpg
Бізнесу не стало легше, тому що недопрацьовують Кабмін і місцеві органи влади. У цьому впевнений президент України Віктор Янукович, про що він заявив сьогодні на розширеному засіданні уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, президент зазначив, що в законодавчому плані немало зроблено в плані спрощення дозвільних процедур, тим не менш, успіх повинен вимірюватися умовами роботи реального громадянина. Янукович підкреслив, що не очікує миттєвого результату, оскільки долається опір бюрократії.

"Наведу приклад декількох причин, що гальмують реформу в цій сфері. По-перше, уряд затягує з розробкою нормативно-правових актів, необхідних для практичної імплементації прийнятих законів. Так, до цих пір відсутнє нормативне забезпечення механізму державно-приватного партнерства. Не розроблені необхідні проекти для впровадження електронної реєстрації ", - сказав він.

Ще однією причиною, за його словами, є відсутність зворотного зв'язку між владою та бізнесом. Янукович зазначив, що влада повинна співпрацювати з бізнесом не тільки на стадії пошуку шляхів вирішення проблем, а й залучати бізнес до моніторингу впровадження прийнятих рішень. Ще одна причина, за його словами, полягає в тому, що недопрацьовують керівники на місцях. "Під час регіональних поїздок я неодноразово звертав увагу голів обласних державних адміністрацій на необхідність більш активної роботи, оскільки є цілий круг вкрай чутливих для бізнесу питань, вирішення яких - у компетенції місцевої влади. Взяти хоча б усім відомі дозвільні центри. Скільки можна просити налагодити їх повноцінну діяльність, шановні колеги?! " - заявив він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини