RU

Янукович визначився із завданнями і структурою Міндоходів

18.03.2013, 16:02
Янукович визначився із завданнями і структурою Міндоходів - Фото
539619219f90667d6d43ab9003dad325.jpg
Президент України Віктор Янукович затвердив Положення про Міністерство доходів і зборів України. Відповідний Указ 141/2013 голова держави підписав 18 березня.

Згідно з документом, Міндоходів є правонаступником Державної податкової служби України та Державної митної служби України. Діяльність міністерства спрямовується і координується Кабінетом міністрів.

Встановлено, що до прийняття законодавчих та інших нормативно-правових актів у складі Міндоходів та його територіальних органів створюються і діють підрозділи податкової міліції.

У Положенні про Міністерство доходів і зборів зазначається, що за посадовими особами органів державної податкової та митної служб та особами рядового і начальницького складу податкової міліції, які переходять на службу в Міністерство доходів і зборів та його територіальних органів, членами їх сімей зберігаються умови оплати праці та матеріального забезпечення, пільги та інші соціальні гарантії (в тому числі медичне обслуговування, санаторно-курортне та пенсійне забезпечення).

Міндоходов буде головним органом у системі центральних органів виконавчої влади з питань: забезпечення формування єдиної державної податкової, державної митної політики в частині адміністрування податків та зборів, митних платежів та реалізації єдиної державної податкової, державної митної політики; забезпечення формування та реалізації державної політики щодо адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування; забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями при застосуванні податкового та митного законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску.

Нагадаємо, що Указом президента України № 726/2012 від 24.12.2012 створено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України. Очолив міністерство екс-голова ДПСУ Олександр Клименко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини